Harun Metal - Musa BIYIK

Harun Metal Geri Dönüşüm 30 yılı aşan metal geri dönüşümü hususunda sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren metal geri dönüşümü konusunda atık metal toplama konusunda uzman kadroya sahip olan şirketimiz; hurda demir, demir talaşı, alüminyum, bakır, sarı, kızıl, çinko, krom, dkp pul hurdası, dkp şerit hurdası, toplama işini yapmaktadır.

Hizmetlerimiz toplama sonrası ; demir çelik ocaklarında eritilerek hammadde olarak piyasada kullanılır. Üstelik bu süreç boyunca ihtiyaç duyulan enerji miktarı, aynı metalin madenden çıkarılması için harcanan enerji miktarından çok daha azdır.

Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede geri dönüşüm sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında alım ve uygun fiyat olmuştur. Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Harun Metal, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.